A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

myCool.pl - Gadżety, zdjęcia, filmy. Wszystko, co jest ciekawe, oryginalne, zaskakujące.

Regulamin serwisu myCool.pl

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

§ Rejestracja


 1. Rejestracja oznacza utworzenie konta dla użytkownika, co umożliwia mu tworzenie nowych treści do serwisu.
 2. Do utworzenia konta użytkownik musi wypełnić formularz rejestracyjny, a w nim podać następujące dane: e-mail, nazwa użytkownika oraz hasło.
 3. Dane podane przez użytkownika są przechowywane w bazie danych i są przetwarzane wyłącznie w obrębie serwisu mycool.pl
 4. E-mail podany podczas rejestracji nie zostanie przekazany innym podmiotom ani ujawniony nikomu poza użytkownikiem.
 5. Hasło przechowywane w bazie danych jest szyfrowane z wykorzystaniem algorytmu MD5.
 6. Proces rejestracji kończy sie w momencie potwierdzenia poprawności adresu e-mail przez użytkownika.
 7. Potwierdzenie adresu e-mail realizuję się poprzez kliknięcię w link otrzymany w liście elektronicznym, który wysyłany jest na adres podany podczas rejestracji.

§ Użytkownicy


 1. Zarejestrowany użytkownik ma możliwość zalogowania się na swoje konto, a następnie dodawania materiałów, komentowania materiałów swoich lub innych użytkowników oraz dodawania prac do listy ulubionych.
 2. Użytkownik loguje się poprzez podanie swojego adresu e-mail lub nazwy użytkownika podanego podczas rejestracji oraz hasła.
 3. Użytkownik ma obowiązek przestrzegania Netykiety.
 4. Użytkownik chcący usunąc swoje konto z serwisu może to zrobić kontaktując się z administracją poprzez formularz kontaktowy w stopce. Dalsze instrukcje zostaną przsłane na podany w formluarzu adres e-mail.
 5. Usuwając konto administrator usuwa z bazy dane użytkownika podane przy rejestracji, pozostawiając jednak materiały przesłane przez użytkownika oraz jego komentarze, które będą teraz wyświetlane jako anonimowe.
 6. Usunięcie konta zostanie potwierdzone wysłaniem e-maila do użytkownika.


§ Materiały


 1. Materiałami dodawanymi przez użytkowników są zdjęcia, obrazy, filmy oraz teksty, a także wszystkie inne treści umieszczane przez użytkowników na serwerze serwisu.
 2. Materiał zostanie usunięty z serwisu jeśli łamie on regulamin lub inne prawo obowiązujące na terenie Polski.
 3. Zabrania się umieszczania materiałów niezgodnych z polskim prawem oraz treści pornograficznych, obraźliwych, wulgarnych i niekulturalnych.
 4. Zabrania się umieszczania materiałów o treściach nazistowskich, antysemickich, rasistowskich, nawołujące do homofobii czy agresji wobec różnych grup społecznych.
 5. Użytkownik oświadcza, że posiada wszelkie prawa autorskie do materiałów przesyłanych na serwer lub materiały te nie naruszają praw osób trzecich.
 6. Użytkownik będzie zobowiązany do ponoszenia opłat należnych twórcom i/lub wykonawcom bądź organizacjom zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi lub innym podobnym organizacjom z tytułu zamieszczania w serwisie utworów w sytuacji, kiedy takie opłaty będą wymagane.
 7. Użytkownik udziela Administratorom serwisu na czas nieokreślony, niewyłącznej, nieodpłatnej licencji na utrwalenie, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczanych przez użytkownika w serwisie w dowolny sposób.

 

§ Administracja


 1. Administratorzy zobowiązują się do dokładania wszelkich starań, by serwis działał prawidłowo, a każdy problem zgłoszony przez użytkownika został rozwiązany, jednak zastrzegają, że w przypadku dużej ilości zgłoszeń nie wszystkie mogą zostać rozpatrzone.
 2. Administratorzy mogą odmówić publikacji materiałów bądź usunąć z serwera bez podania przyczyny jeśli uznają to za stosowne lub istotne z punktu widzenia dobra serwisu
 3. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za naruszenie przez użytkowników praw autorskich oraz innych praw osób trzecich

 

§ Postanowienia końcowe


 1. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu, a następnie poinformowania o tym wszystkich użytkowników drogą elektroniczną.